Chceš se přidat?

Pokud tě naše stránky zaujaly a uvažuješ že se k nám přidáš, rádi tě uvítáme mezi námi. Nejlepší bude kontaktovat někoho z vedoucích a domluvit se s ním na návštěvě naší schůzky. Pokud se ti bude u nás líbit, dostaneš přihlášku a stezku vlčete nebo skauta a po vyplnění přihlášky a zaplacení registračního poplatku se staneš členem našeho oddílu. Aby ses stal plnohodnotným členem, musíš ještě složit nováčkovskou zkoušku ale tu určitě zvládneš, jako řada jiných kluků před tebou.

Nováčky přijímáme celoročně, ale nejlepší doba vstupu do oddílu je září, kdy startuje naše celoroční činnost a etapová hra. Zájem o náš oddíl je poslední dobou veliký a tudíž se může stát, že budeme muset vaše dítě z kapacitních důvodů odmítnout. Pokud vážně uvažujete o tom, že vaše dítě přihlásíte do naše oddílu, doporučujeme dopředu kontaktovat naše vedoucí a sdělit nám váš zájem. Máte pak jistotu, že budeme s vámi počítat a v případě velkého počtu zájemců vám dáme přednost.

Kluky přijímáme pouze do naší nejmladší kategorie - vlčat (kluci od 6 do 10 let), která se schází každou středu od 16:30-18:30 v naší klubovně.

V poslední době je o členství v našem oddíle velký zájem, díky tomu je maximální kapacita oddílu naplněna. Několik zájemců na své místo čeká. Nové členy budeme přijímat pouze v případě uvolnění nějakého místa. Pokud o náš oddíl máte zájem, doporučujeme kontaktovat vedoucí na email panteri@skaut.cz. Rádi si zapíšeme kontakt na Vás a v případě uvolnění kapacity Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

<< květen 2024 >>