Patnáctý vícedeňák - Konkurz na krále zvířat

7.5.2010 - 9.5.2010

Konkurz na krále zvířat |

Konkurz na krále zvířat

V pátek nás uvítala stará zvířecí rada s tím, že nám umřel starý král zvířat a my jej musíme nahradit někým z nás...Proto během víkendu probíhaly tyto dovednosti: V pátek byla přehlídka společenského oblečení zvěře, kterou si každý sám měl opatřit doma. O hodnocení se postarala porota složená ze tří členů studujících nejnovější trendy zvířecích kostýmů...V sobotu dopoledne si každý mohl vyzkoušet jaké je to spolupracovat v týmech po třech a přitom se pokoušet o nakreslení grafického díla.Všechny obrázky byly velice povedené a některé dokazovaly i velké nasazení hráců týmů...Odpoledne jsme vyrazili do ZOO a tam se opět vyzkoušely týmové dovednosti-úkolem skupinek bylo najít informace o různých zvířatech, projít si zoo a prohlédnout si ji, nenechat si zmalovat obličej všemi barvami a nezmoknout, což se jim všem zdárně povedlo, přestože k dešti mnoho nechybělo...Večer byla samozřejmě další dovednost a tím lov potravy v noci - lov probíhal ve skupinkách po dvou, kdy většinou byla skupinka koedukovaná a mnozí si vyzkoušeli jaké je to poomáhat a podporovat toto "slabšího" i když v mnoha týmech takovýto člen vvůbec nebyl:)...A v něděli to vše vyvrcholilo parlamentem...pak už nám nezbývalo nic víc, než sbalit saky paky a ujíždět vlakem ku Brnu...
Ruprd

<< june 2024 >>