Zahajovací skautská akce

19.9.2020

Zahajovací skautská akce |

Zahajovací skautská akce

Dobrý večer milé děti, já jsem si pro vás dneska připravil povídání, o takové jedné události. Ta událost byla velice zajímavá hned z několika důvodů. Největší důvod byl však ten, že to byla první skautská akce po prázdninách. Na čemž není vlastně vůbec nic výjimečného. Chtěl jsem říct, že to byla první akce po koroně, ale ono to tak nebylo, tak jsem si musel vymyslet něco jiného, abych nemusel těhle pět řádků znova psát. Každopádně teď už k tématu. Usaďte se, a můžeme začít. Píše se sobota 19.9.2020, a právě je (teda bylo píšu to 1.11. :D) 15 hodin místního času. Jako je pravda, že jsme se nesešly přesně ve 3, to bychom nebyli my. Docházeli jsme spíš jako švábi na pivo, takže jsme se všichni sešly až tak o čtvrt na čtyři. Ještě abych se vrátil k té předchozí závorce. Vzhledem k tomu, že to píšu o tolik později, tak nemám absolutní páru, co jsme na té akci vlastně dělali. Jediný co vím tak, že se tam opékaly špekáčky. Také je velice zajímavé, že hned několik osob, které jsem oslovil si z té akce nepamatuje taky nic jiného, než opékání. Proto začínám uvažovat, o možném ovlivnění mysli všech účastníků. Nad touto úvahou jsem strávil posledních pár dnů, a došel jsem k názoru, že to tak je. Už jenom protože vedoucí si z toho určitě pamatují vše, ovšem vedoucí, které jsem touto otázkou zatížil (Vašek) mě během několika dní neodpověděli. Takže asi tak. Takže to, co tady teď budu psát, a vy číst, tak není ničím ověření, ani vyvrácené. Takže. Jak už jsem řekl, sešli jsme až o čtvrt na čtyři. Po našem příchodu jsme byli seznámeni s nošením roušek ve vnitřních prostorách. Poté jsme se mohli rozhodnout, jestli chceme sledovat fotky, a nebo jít ven si opékat špekáčky. Teda vevnitř zůstaly tak tři lidi : ).Po (ne)úspěšném několika desítky minut trvajícím rozděláváním ohně jsme si šli konečně opéct ty špekáčky. Mezitím jsme vedly super debaty třeba o průhledné pepsi cole, nebo o Vaškové a Radkové škole. Po velice dlouhotrvajícím opékáním špekáčků jsme šli my jako rádci si projít klubovnu, abychom mohli dostat klíče od ní. (Do teď jsem je nedostal, a i kdyby, tak mi jsou k ničemu, když jsou schůzky zase zakázaný), a ostatní si údajně hráli na mamuta (nemám to potvrzený). Na konci už si ani nepamatuji, co se dělo, takže to nějak hezky ukončím. KONEC.
Dino

<< květen 2024 >>