Závěrečný celooddílový výlet

13.6.2020

skauti | vlčata |

skauti

V 9:00 jsme se všichni sešli na Ečerově, odevzdali jsme potvrzení o tom, že nemáme Covid-19 a vyšli jsme. Z Ečerovy jsme šli směrem na Kamechy, ale nešli jsme přímo na Kamechy, ale pokračovali jsme dál. Z důvodu extrémního tepla jsme dělali často přestávku na pití. Téměř hned po první přestávce kousek za Kamechami jsme šli do extrémního kopce, na jehož vrcholu jsme udělali opět přestávku. Poté jsme pokračovali a po chvíli jsme došli k posezení, kde jsme se nasvačili a někteří nechali nějaký vzkaz vlčatům. Po téhle zastávce jsme došli až k Ríšově studánce, kde jsme opět dali pauzu. Poté jsme pokračovali směr Helenčina studánka a asi v polovině cesty jsme si zahráli hru, ve které jsme v týmu museli postavit nějakou stavbu z přírodních materiálů a nepřátelské týmy se ji snažily ufem. Po této hře jsme došli k Helenčině studánce, kde jsme si dali oběd. Poté se pokračovalo lesem okolo Žebětína už směrem ke klubovně, ke které jsme po nějaké chvíli došli sedli jsme si na lavičky a zhodnocovali jsme rok - co se nám líbilo a co zase něco změnit a zlepšit atd. Poté jsme se už jen rozloučili a šli domů.
Vojtěch Nešpůrek

vlčata

Sraz byl na zastávce Ečerova. Vyšli jsme směrem na Ríšovu studánku. Pak jsme pokračovali na Helenčin pomník a tam jsme se vyfotili. Dál vedla cesta k Helenčině studánce a zpátky na Ečerovu. Výlet byl na celý den. V průběhu výletu jsme hráli spoustu prima her. Výlet se mi moc líbil.
Tomáš Havel

<< květen 2024 >>