Střediskový sportovní den

9.6.2018

Střediskový sportovní den - skauti | Střediskový sportovní den - vlčata |

Střediskový sportovní den - skauti

Když jsem se ráno vzbudil přepadla mě panika. “Mami já zaspal.” Mamka mě ale ujistila, že je sportovní den a že stíhám. Když jsme došli na místo srazu dostali jsme čísla (už nevím jaké jsem měl). Poté jsme běželi 100m (byl jsem rychlejší než Teo). Následně jsme šli na hod krikeťákem (dohodil jsem 27m) Skákání do dálky, 400m a nepovinné aktivity. Skok do dálky byl z mé strany mizerný, o 400m ani nemluvě. V vynikal tak maximálně tak v angličácích, házení ufem nebylo taky nejhorších a poslední nepovinná aktivita skákání přes švihadlo jsme radši nezkoušel. Měli jsme chvílu volna a poté 800m ve strašném pařáku. No prostě ten můj výkon něco strašnýho (zvoral jsem to). Nakonec jsme měli klid, já jsem hrál beach volleyball (byla to zábava). vyhlášení a konec sportovního dne. přeju všem vítězům a vítězkám.
Alexandr René Mišun

Střediskový sportovní den - vlčata

Na začátku jsme viděli Pata a Mata. Potom jsme se rozdělili na mladší vlčata a světlušky, starší vlčata a světlušky, mladší skauty a skautky a starší skauty a skautky. Poprvé tam byli netradiční disciplíny, to dělali mladí i starší vlčata a světlušky. Potom mladší a starší skauti a skautky běhali běh na 60m. Potom jsme běhali 3 kolečka kolem fotbalového hřiště. Potom jsme se vystřídali. Na netradičních disciplínách jsme házeli ufem (šlo o to kdo hodí nejméně ufem a trefí se do tyčky), dělali jsme angličáky, skákali přes švihadlo. Potom jsme čekali na rodiče.
Adam Křivánek