Zahajovací oddílový výlet

1.10.2016

Zahajovací celooddílový výlet - vlčata | Zahajovací výlet - skauti |

Zahajovací celooddílový výlet - vlčata

Sraz jsme měli opět na Ečerove. Po cestě k jeskyním jsme hráli hru, byla to seznamovací hra. Nejdřív jsme šli do jeskyně, která je běžně nepřístupná, která se jmenuje Ochozská. Bylo tam hodně bláta. Potom jsme šli do Pekárny a u ní jsme si dali oběd. A pak jsme šli na zříceninu hradu Vildenberg, který jsme ani neviděli, protože tam bylo jenom pár kamenů. Berný

Zahajovací výlet - skauti

V sobotu 1.10.2016 jsme měli v 8.00 sraz na Ečerově, ale já se svými 2 bratry až Pod Hádkem. Po chvíli chůze jsme si blízko hospůdky, na volejbalovém hřišti zahráli hru na poznání se navzájem a zapamatováním jmen. Poté jsme vyrazili a šli tak kilometr dokud jsme nedošli k Ochozské jeskyni kam jsme původně neplánovaně vlezli a prohlédli si její obrovské dómy a bylo to opravdu úchvatné. Následně jsme došli k Pekárně kde jsme si dali oběd a trochu ji prolezli. Poté jsme došli k Hoštenickému propadání a v Hoštěnicích viděli závod hasičů. V průběhu výletu jsme hráli hru, že nám Petr na začátku rozdal papíry s otázkami a my na ně odpovídali s pomocí inf. tabulí. Načež, dorazili jsme do Jelenice a hráli jsme Pašeráky, a dost nás to bavilo. Cesta nás poté vedla k Žalmanovu kameni kde byl památník J. Žalmana (lesníka Lichtenšteska). A tam jsme šli k velice nezřetelné zřícenině hradu Vildemberk. Poté jsme údolíčkem došli do Viničných šemic a tam proběhlo vyhlášení Petrovy hry a vyhrál jsem Já, Vincík a Bernard. Poté mě a mé bratry vyzvedl táta a ostatní pokračovali až na Ečerovu.
Teodor André Mišun