Závěrečný výlet

18.6.2016

Závěrečný výlet - skauti | Závěrečný výlet - vlčata |

Závěrečný výlet - skauti

Dne 18.6. jsme měli na Ečerově sraz a šalinou a pak vlakem jsme se vydali do Kralic nad Oslavou. Prvně jsme si dali fotku a pakdostali lístečky na zapisování bodů z potopy a náletu. Po kiláku jsme zastavili na pěkné louce a zahráli jsme si hru kde uprostřed chvanice a měli jsme brát kartička a když nás chytili tak jsme museli zůstat na místě a mohl nás zachránit jen spolu bojovník. Tu hru jsme vyhráli. Pak jsme dál šli malebným údolím věky a nakonec jsme se zastavili a dali si oběd u ohniště, a pak přešli řeku a stavěli mosty - o nejlepší - prohráli jsme. Pak jsme šli na hrad. Byly tam krásný výhled. Pak jsme došli na vlak. Byly divné záchody. Při cestě vlakem jsme hádali jestli vesnice Troubsko vznikla tak, že tam žijí troubové nebo že se tam troubí. Z nádraží jsme pak jeli 1 na Ečerku a to byl konec skautů.
Konec
Teodor André Mišun

Závěrečný výlet - vlčata

Jeli jsme v sobotu 18. června. Cestu tam jsme jeli šalinou v 9:00 ráno pak přestupovali na vlak. Prošli jsme vesnicí Ketlovice a za ní jsme hráli první hru Potopu a nálet. Pak byl oběd. U potoka jsme stavěli mosty. Na stavbu jsme potřebovali dřevo a kameny. Pak pokračovala cesta přímo na hrad. Z hradu jsme viděli komínky dukovanské elektrárny. Cestou z hradu jsme opět hráli hru Potopu a nálet. Pak jsme jeli jednu zastávku autobusem, pak vlakem a šalinou do Bystrce. Výlet se mi líbil.
Adam Křivánek

<< june 2024 >>