Zahajovací výlet vlčat a skautů

3.10.2015

Zahajovací výlet - skauti | Zahajovací výlet - vlčata |

Zahajovací výlet - skauti

Sraz byl na Ečerově jako vždy. Po nějaké době jsme dorazili pod kopec neboli poslední etapu dobít Křivoš č.1. Ruprd se rozběhl do kopce a my si říkali kam běží? Nakonec jsme zjistili, že utíká k té rozhledně(Křivoš 1) a my jsme i s baťohama měli utíkat za ním. První tři, kteří tam doběhli, dostali hořkou čokoládu…. Zbytek výletu proběhl klidně. Na Křivoši č.2 jsme si pekli špekáčky a večer dojeli zas domů.
Syslík

Zahajovací výlet - vlčata

Sešli jsme se na Ečerové, odkud jsme vyrazili do Králova pole a vlakem do Štěpánovic. Po cestě na nádráží se připojili Juránkovi a Ruprd, takže na výlet jsme šli v celkovém počtu 29 vlčat a skautů a 5 vedoucích. Když jsme na čekali na nádraží na vlak, Petr vyhlásil první hru, a to, že mezi námi jsou tři upíři, kteří mají za úkol nenápadně ostatní kousnout(udělat jim fixou tečku na krk). Ostatní se je snažili odhalit a říct Petrovi, kdo je upír dřív než ho kousl. Za Štěpánovicemi jsme si zahráli druhou hruna připomenutí jmen. Pak jsme pokračovali na rozhlednu Křivoš, která vypadala spíš jako velký posed. Nicméně rozhled do okolí z ní byl. Udělali jsme společnou fotku, a vyrazili dál na rozhlednu Babylon. U té jsme si opekli špekáčky a zahráli si další hru. Ta spojovala pašeráky a kanystr. Cílem útočníků bylo vynést z kruhu balon a dopravit ho mimo vyznačené pole. Obránci se jim v tom všude mimo kruh snažili zabránit. Pak jsme se vydali dál a na jedné louce jsme si zahráli hradního pána a mamuty. Poté už jsme jen sešli údolím do Borače, odkud jsme jeli zpátky domů.

<< únor 2024 >>