Celooddílová Velikonoční schůzka

28.3.2013

Celooddílová Velikonoční scůzka |

Celooddílová Velikonoční scůzka

Tak jsme se zase jednou sešli všichni dohromady. Jelikož nám moc nepřálo počasí a od konce Mayského kalendáře tu máme pořád prosinec, probíhala celá schůzka uvnitř nebo v blízkém okolí klubovny. Nejdříve jsme si venku zahráli Bu-ku-hu. Bylo zvláštní, že i když to trvalo tak dlouho, že už jsme to radši ukončili, tak na konci hry nebyli žádní ku. Poté jsme si zahráli ještě Studenou půdu a v rámci ní se rozdělili do 4 týmů po 6 členech. Poté jsme šli dovnitř, kde jsme si zahráli poznávací hru. Všichni zavřeli oči a chodili po místnosti a vedoucí vždycky zakryl jednoho člověka velkou plachtou. Úkolem pak bylo uhodnout, kdo chybí. Poté byla další hra po klubovně. Úkolem bylo najít různé obrázky s čísly, zapamatovat si je a vyluštit z nich jednoduchou šifru. Následovala velká etapa. V ní bylo potřeba těžit různé suroviny a z nich stavět budovy v základně, které byly různě bodově ohodnocené. Na planetě se však vyskytovali divocí Yeti, kteří ohrožovali sběrače materiálů. Proto měla ještě každá družina lovce s noži (krepákem na ruce, mohli lovit dotykem ruky)a lovce s puškou (hadrovou koulí) kteří mohli sběrače chránit a zároveň cizí sběrače i lovce ohrožovat a brát jim suroviny. To zabralo spoustu času a tak jsme po etapě stihli už zahrát jenom hru, ve které jsme na flaškách přenášeli vajíčka (nakonec taky hadrové koule) a oblíbené ovečky a vlky. Schůzka tak skončila o chvilku později, kdy jsme se rozloučili a odešli domů.