Rukodělky

14.1.2012

Rukodělky |

Rukodělky

Sraz byl v 9:00 u klubovny. Sraz jsme měli společný s vlčaty, ale ta měla jinou akci. Na začátku, až všichni došli, jsme se vydali na louku, kde jsem se pokoušeli pašovat někvalitní potraviny do restaurace (pašeráci). Potom jsme šli zpátky do klubovny. Tam jsme se rozdělili do dvou skupin. Měli jsme za úkol udělat vaječnou pomazánku podle receptu. Až jsme byli hotoví, tak proběhlo hlasování, kdo měl lepší pomazánku. Hlasoval Jeňour, Radim a VoBr. Vyhrála to druhá skupina (Ondra H., Vašek K., Honza a Kuba K.). My (já, Radek, Kuba Hanák a Kuba Holuša) jsme dostali jen jeden hlas. Pojedli jsme, uklidili věci a šli jsme si zahrát Na brambory. Vašek po cestě spadl a proto se vrátil s Radimem do klubovny. Po hře se došlo zpět do klubovny. Čekala nás příprava oběda, Měli jsme udělat palačinky. Hlasování zase vyhrála druhá skupina. Potom jsme snědli všechny palačinky. Společnými silami jsme uklidili a myli nádobí. Byl už skoro čas na svačinu, ta lae nebyla. Každý jsme dostali čaj. Běhe, pití jsme zjistili, která skupina vyhrála. Vyhrála druhá skupina. Ti dostali za odměnu každy dva banány se šlehačkou a čokoládou. Zbytek dostal jen jeden. Až jsme dopili čaje a uklidili nádobí tak jsme šli ještě ven zahrát plácanou. Potom jsme se vrátili do klubovny a douklidili jsme vše, co zbylo z oběda. Akci jsme zakončili pokřikem a šli jsme domů.
Michal Daněk

<< červen 2024 >>